نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک
 نمایندگی پاناسونیک

 

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک زیر نظر شرکت پاناسونیک فعالیت می نماید . نمایندگی پاناسونیک ، با هدف اصلی راه‌اندازی و توسعه یک شرکت پیشرفته در زمینه خدمات رسانی در زمینه ماشین های اداری به کاربران به وجود آمده است .

خدمات  تولید شده در  شرکت پاناسونیک شامل ماشین های اداری زیر می باشد

پرینترهای پاناسونیک اسکنرهای پاناسونیک  - فکس پاناسونیک ویدیو پروژکتور پاناسونیک و.. می باشد

تمرکز اساسی نمایندگی پاناسونیک ، بر تنوع، کیفیت محصولات، خدمات پس‌از فروش و رضایت مصرف‌کنندگان است. فروش محصولات پاناسونیک همچون خلق ارزش‌های برتر برای مشتریان و ایجاد ارتباطی بلندمدت براساس اعتماد است.

نمایندگی پاناسونیک حساسیت های بسیاری  بر احترام به همه افراد و و کارشانسی دقیق دستگاه ها و ارایه پاسخ های به موقع در زمینه ماشین های اداری پاناسونیک به ویژه پرینترهای پاناسونیک را دارا می باشد  این اصل را با تعریف و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، پیشرفت در چارچوب استانداردهای زیست‌محیطی و استفاده از دانش، فناوری و تحقیق اعتلا بخشد.

فراهم کردن نیازهای مشتریان در هر زمینه تنها هدف شرکت پاناسونیک و نمایندگی های پاناسونیک می باشد .

نیروی انسانی مجرب  با ارزش‌ترین سرمایه این نمایندگی پاناسونیک  و عامل توسعه آن است. نمایندگی پاناسونیک می کشود ، حفاظت از این سرمایه و رشد آن را در بستر آموزش و یادگیری مداوم ممکن سازد.

چشم انداز و ماموریت

شرکت پاناسونیک به عنوان یک تولید کننده محصولات پاناسونیک با تمرکز بر تنوع محصولات، مشتری و زنجیره ی تامین خود، تعریف جدیدی از مشتری مداری ارائه کرده و مرزهای کیفیت را گسترش می دهیم شرکت پاناسونیک با ورود به بازار کشور درک صحیحی از محصولات با کیفیت در زمینه پرینترهای پاناسونیک و سایتر ماشین های اداری پاناسونیک را به کاربران نشان داده است ، به گونه ای که تا به حال در کشور و در این صنعت تجربه نکرده اند، نمایندگی پاناسونیک تضمین می کند برای رسانده خدمات و محصولات با کیفیت صمیمانه و صادقانه با کاربران برخورد کند تا بتواند اطمینان آنها را بدست اورد

ارزش های بنیادین

اخلاقیات: برای نمایندگی پاناسونیک  اخلاقیات نقطه ی شروع و آغاز کارهاست و تمام ارزش کار خود را در حفظ و تکیه بر آن ها میبینیم. رفتار مسئولانه، عمل به قول ها و تعهدات، مسئولیت های اجتماعی و شفافیت در فعالیت ها، برای ما اهدافی نیستند که بخواهیم به آن ها برسیم، بلکه این ها هویت وجودی ما و انگیزه ی انجام کار هستند.

تکیه بر بهترین تیم: نمایندگی پاناسونیک اعتقاد دارد که نیروهای انسانی مجرب و خوش اخلاق و تحصیلکرده باعث پیشرفت شرکت می شود . بنابراین از بهترین نیروهای کاری و متخصصین آموزش دیده در شرکت پاناسونیک  در نمایندگی پاناسونیک استفاده می نماید 

توسعه پایدار: شرکت پاناسونیک  با نگاهی آینده نگر و تعهد به جامعه و نسل های آینده همواره به بهترین راه پیشرفت در چارچوب استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی و مصرف بهینه و بجا از منابع موجود فکر کرده و پایداری رشد خود را در گذر کردن از مرزهای زمان و ارائه خدماتی پایدار و قابل استفاده برای نسل های آتی می بینیم.

خلق ارزش برای مشتری:  نمایندگی کانن معتقد است که پایه و اساس شرکت خدمت رسانی به مشتری است . لذا بهترین و با کیفیت ترین  خدمات را به مشتریان خود ارایه می دهد

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی پاناسونیک می باشد