تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهرا

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهرا
   تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهرا

 

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهران


نمایندگی پاناسونیک در تهران به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر پرینترهای پاناسونیک یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر پاناسونیک در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد. نمایندگی پاناسونیک  با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در مرکز خدمات و پشتیبانی پاناسونیک  توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر پرینترهای پاناسونیک با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد. نمایندگی پاناسونیک به عنوان نماینده اصلی ومجاز ماشین های اداری پاناسونیک خود را موظف میداند تا خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک را به بهترین کل به شما کاربران محصولات پاناسونیک ارائه دهد.

 

راهنمایی لازم برای راه اندازی محصول خریداری شده، تعمیر و پشتیبانی لازم و پاسخگویی مستمر به تمامی سوالات ما از جمله مواردی است که نمایندگی پاناسونیک در بخش خدمات پس از فروش پاناسونیک خود را موظف به انجام آنها می داند.

 

نمایندگی پاناسونیک با هدف فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش محصولات و ماشین های اداری پاناسونیک تاسیس گردید. نمایندگی پاناسونیک در راستای همین هدف تا به امروز از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و برای تحقق اهداف خود همواره رو به جلو حرکت کرده است .

 

نمایندگی پاناسونیک مشتری مداری و جلب رضایت مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده است و با عنایت حق نیز تا کنون این مهم حاصل گشته است و مشتریان و کاربران محصولات پاناسونیک از نمایندگی پاناسونیک رضایت کامل را داشته اند.

 

صمیمیت: مشتری مداری، تعهد

 

اخلاق: اعتماد، شفافیّت

 

شایستگی: کیفیت ، نوآوری


نمایندگی پاناسونیک معتقد است که این کیفیت و شایستگی های کارکنانش است که ضامن موفقیت می باشد.


و اما نحوه ارائه خدمات در نمایندگی پاناسونیک


بعد ازتماس شما با نمایندگی پاناسونیک و ارسال دستگاه خود به نمایندگی. دستگاه شما مورد بررسی های لازم قرار می گیرد. پس از گذراندن این مراحل کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر دستگاهتان مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاح دید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد . دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 1ماه شامل گارانتی می باشد.

به منظور اطلاع از خدمات نمایندگی پاناسونیک با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی پاناسونیک می باشد