حل مشکلات عدم چاپ در پرینترهای پاناسونیک

حل مشکلات عدم چاپ در پرینترهای پاناسونیک
 حل مشکلات عدم چاپ در پرینترهای پاناسونیک


حل مشکلات عدم چاپ در پرینترهای پاناسونیک

 پرینتر پاناسونیک من خوب چاپ نمیکند

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است پرینتر پاناسونیک شما چاپ نکند، بنابراین با اصول اولیه مانند چک کردن شروع کنید تا ببینید آیا یک پیام خطا یا هشدار دهنده در پرینتر شما وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که کاغذ در سینی (ها) وجود دارد، بررسی کنید که کارتریج جوهر یا تونر خالی نیست، کابل USB وصل شده است یا چاپگر به Wi-Fi متصل است.

و اگر پرینتر پاناسونیک شما یک چاپگر شبکه یا بی سیم است، به جای آن از یک کابل USB استفاده کنید. برخی از چاپگرهای Wi-Fi از لحاظ اتصال آنها غیر قابل اعتماد هستند. بنابراین از طریق کابل متصل و از آن استفاده کنید.

پرینتر پاناسونیک مناسب را انتخاب کنید.

گاهی اوقات دلیل اینکه  پرینترتان چاپ نمیکند این سات که شما برخی از نرم افزارهایی را که دارای چاپگر مجازی هستند نصب کرده اید و این نرم افزارها به عنوان پیشفرض برای چاپ تنظیم شده است. هنگامی که روی چاپ کلیک می کنید، با استفاده از این چاپگر مجازی، فایل به جای سند به چاپگر فیزیکی شما ارسال می شود.

برای بررسی این، پانل کنترل را از منوی شروع باز کنید. سپس به دستگاه ها و چاپگرها بروید، روی چاپگر صحیح راست کلیک کنید و روی آن را به عنوان پیشفرض تنظیم کنید. (در حالی که شما آنجا هستید، می توانید اطمینان حاصل کنید که وضعیت چاپگر به حالت Ready تنظیم شده است. اگر نه، این می تواند منبع مشکل باشد.)

مایکروسافت یک مشکل رفع خطای چاپ است که می تواند به شناسایی مشکلات کمک کند. روی دکمه Fix it کلیک کنید، برنامه را دانلود کرده و اجرا کنید، سپس مراحل را دنبال کنید.

شما همچنین می توانید کنترل پنل، دستگاه ها و چاپگر ها را باز کنید، روی نماد چاپگر راست کلیک کرده و عیب یابی را انتخاب کنید. این همیشه کمک نمی کند، اما ارزش تلاش دارد.

در نهایت اگر مشکل شما حل نشد میتوانید با نمایندگی پاناسونیک و شماره های درج شده در سایت پاناسونیک  تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک شما را در خصوص مشکل پیش آمده راهنمایی کنند. تعمیر پرینترهای پاناسونیک تخصص ما در نمایندگی پاناسونیک است.

 

نمایندگی اچ پی ضمن بهره گیری مناسب از همکاری کارکنان خود بخش های متعددی را ایجاد کرده تا در هر بخش خدمات به صورت تفکیک شده انجام پذیرد به عنوان مثال در بخش فروش نمایندگی اچ پی کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص انتخاب بهترین محصول با توجه با نیاز شما هستند .

شما می توانید با شماره های درج شده در سایت اچ پی تماس حاصل فرمایید تا بهترین مشاوره به شما ارائه شود .

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی پاناسونیک می باشد