درباره ما

درباره ما
 درباره ما

شرکت پاناسونیک و نمایندگی پاناسونیک

 پاناسونیک (Panasonicku) نام تجاری اصلی شرکت تولید کننده الکترونیک ژاپنی شرکت پاناسونیک است. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات تحت نام تجاری در سراسر جهان را از جمله تلویزیون های پلاسما و ال سی دی، ضبط کننده های دی وی دی و دیسک های Blu-ray و پخش کننده ها، دوربین های فیلمبرداری، تلفن، جارو برقی، اجاق های مایکروویو، تراشه، پروژکتور، دوربین های دیجیتال، باتری، (تحت نام تجاری Toughbook)، دستگاه پخش سی دی و تجهیزات استریو خانگی، دستگاه های فکس، اسکنرها، چاپگرها، تابلوهای الکترونیکی، قطعات الکترونیکی و نیمه هادی ها.

این نام تجاری از شعار بازاریابی "یک زندگی بهتر، یک جهان بهتر" استفاده می کند.

نام تجاری پاناسونیک توسط Matsushita در سال 1955 برای منطقه آمریکایی ایجاد شده بود، زیرا نام تجاری ملی که نام تجاری اصلی آن در بازار داخلی ژاپن بود، قبلا توسط دیگران ثبت شده است. نام تجاری پاناسونیک از عناصر "پان" - به معنی "همه" و "صوتی" - به معنی "صدا" - به دلیل آن بود که برای تجهیزات صوتی برای اولین بار استفاده شد. پاناسونیک اولین دستگاه نان را نیز فروخت.

در تاریخ 10 ژانویه 2008، Matsushita اعلام کرد که قصد دارد نام شرکت را به شرکت پاناسونیک تغییر دهد. پیشنهاد تغییر نام شرکت در جلسه سالانه سهامداران شرکت در 26 ژوئن تایید شد و این نام از تاریخ 1 اکتوبر 2008 به تصویب رسید. به طور موازی نام تجاری "National" که توسط شرکت ژاپن برای غیر صوتی استفاده شده بود / محصولات بصری (عمدتا لوازم خانگی)، تا مارس 2010 با نام تجاری پاناسونیک کنار گذاشته شد.

پاناسونیک از جمله شرکت های تولید کننده ماشین های اداری در جهان است که پرینترها و فکس های آن در تمامی بخش ها و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد. پاناسونیک از جمله برندهای قابل  اعتمادی است که ماشین های اداری آن به خوبی از عهده همه کارها برمی آید و شما با داشتن پرینترهای پاناسونیک می توانید با خیالی آسوده به تمامی امور اداری خود برسید.

نمایندگی پاناسونیک در ایران و در تهران آماده ارائه کلیه خدمات پس از فروش ماشین های اداری پناسونیک میباشد. شما میتوانید با تماس با نمایندگی پاناسونیک به راحتی از مشاوره رایگان در خصوص مشکلات فنی پرینتر پاناسونیک و یا در خصوص خرید پرینترهای پاناسونیک بهرمند شوید.

کلیه حقوق متعلق به نمایندگی پاناسونیک می باشد