نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی

در مرکز فوق تخصصی تعمیرات ماشین های اداری پاناسونیک، تمامی خدمات فروش، تعمیرات و سرویس های دوره ای ماشین های اداری پاناسونیک انجام می پذیرید. نمایندگی پاناسونیک با در اختیار داشتن کادری حرفه ای، تحصیل کرده و متخصص آماده ارائه خدمات فروش و تعمیرات ماشین های اداری پاناسونیک هستند

دانلود درایور پرینترهای پاناسونیک


اسلاید شو

نمایندگی پاناسونیک

در مرکز فوق تخصصی تعمیرات ماشین های اداری پاناسونیک، تمامی خدمات فروش، تعمیرات و سرویس های دوره ای ماشین های اداری پاناسونیک انجام می پذیرید. نمایندگی پاناسونیک با در اختیار داشتن کادری حرفه ای، تحصیل کرده و متخصص آماده ارائه خدمات فروش و تعمیرات ماشین های اداری پاناسونیک هستند

مطالب مفید نمایندگی پاناسونیک

  با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات جدید نگرش ها نسبت به پرینترهای جوهر افشان پاناسونیک نیز دچار تغییر شده است،زیرا این تغییرات باعث شده تا نظر اکثر کاربران پرینترهای پاناسونیک تغییر کند زیرا پرینترهای جدید که توسط کمپانیپاناسونیک به بازار عرضه می شود با تکنولوژی جدید این امکان را فراهم میکند تا کاربران پرینترهای پاناسونیک به راحتی پرینترهای جوهر افشان پاناسونیک خود را شارژ کنند و حتی سرویس و نگهداری آن را به راحتی انجام دهند.پرینترهای جدید با ویژگی جدید که برای آن تعریف شده است پس از مدتی پیامی به کاربر می دهد مبنی بر اینکه دستگاه نیاز به سرویس و ریست کردن دارد.سرویس پرینترهای پاناسونیک در فواصل زمانی مناسب بسیار حائز اهمیت است به همین منظور شما میتوانید پس از مشاهده این پیام از سمت پرینتر  خود،با نمایندگیپاناسونیک در تهران تماس گرفته و با ارسال پرینتر خود به نمایندگی پاناسونیک در تهران نسبت به سرویس آن اقدام کنید.و اما ریست پرینترهای پاناسونیک جزو خدمات پس از فروش پاناسونیک محسوب میشود و مرکز خدمات و پشتیبانی کانن با کمترین هزینه ریست پرینترپاناسونیک را برای شما انجام می دهد.ب

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید.

 تعمیرات پرینترهای پاناسونیک با توجه به نوع پرینتر پاناسونیک و مشکل پرینتر قیمت متفاوتی دارد. بعد از مراجعه و یا ارسال پرینتر توسط شما به نمایندگی پرینترهای پاناسونیک می توانید به راحتی از قیمت آن و هزینه ای که باید پرداخت کنید مطلع شوید.

آیا می توانم بجای تعمیر پرینتر پاناسونیک خود آن را با یک پرینتر پاناسونیک دیگر جایگزین کنم؟

در اغلب موارد، تعمیر یک پرینتر پاناسونیک کمتر از جایگزینی هزینه خواهد داشت. ما هرگز توصیه نمی کنیم که پرینتری را تعمیر کنیم، در صورتی که هزینه تعمیر بیش از ارزش خرید یک پرینتر برسد.  به همین منظور نمایندگی پرینترهای پاناسونیک خود را موظف میداند تا بهترین ها را به شما پیشنهاد کند.

مدت زمان پاسخ شما برای تعمیرات PANASONIC PRINTER چقدر است.

میانگین زمان پاسخ ما برای تعمیر پرینترپاناسونیک 1 روز است که بعد ازبررسی اولیه و عیب یابی به همراه میزان هزینه تعمیر به اطلاع دارنده پریتر پاناسونیک میرسد.

آیا تکنسین پرینتر پاناسونیک باید قطعات مورد نیاز برای تعمیر چاپگر را داشته باشد؟

این مهمترین و اصلی ترین نکته در بخش تعمیرات نمایندگی پرینترهای پاناسونیک است زیرا بدون داشتن قطعات لازم تعمیر پرینتر ممکن نخواهد بود.

چه خدمات دیگری توسط نمایندگی تعمیرات پرینترهای پاناسونیک ارائه می شود؟

گروه تعمیرات پرینترهای پاناسونیک یکی از منابع شما برای چاپگرهای همه کاره است! خدمات ما عبارتند از: تعمیرات چاپگر، راه حل های مدیریت چاپی، چاپگرهای جدید، کارتریج، کارتریج جوهر و تونر و خدمات بازیافت است.

 

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک زیر نظر شرکت پاناسونیک فعالیت می نماید . نمایندگی پاناسونیک ، با هدف اصلی راه‌اندازی و توسعه یک شرکت پیشرفته در زمینه خدمات رسانی در زمینه ماشین های اداری به کاربران به وجود آمده است .

خدمات  تولید شده در  شرکت پاناسونیک شامل ماشین های اداری زیر می باشد

پرینترهای پاناسونیک اسکنرهای پاناسونیک  - فکس پاناسونیک ویدیو پروژکتور پاناسونیک و.. می باشد

تمرکز اساسی نمایندگی پاناسونیک ، بر تنوع، کیفیت محصولات، خدمات پس‌از فروش و رضایت مصرف‌کنندگان است. فروش محصولات پاناسونیک همچون خلق ارزش‌های برتر برای مشتریان و ایجاد ارتباطی بلندمدت براساس اعتماد است.

نمایندگی پاناسونیک حساسیت های بسیاری  بر احترام به همه افراد و و کارشانسی دقیق دستگاه ها و ارایه پاسخ های به موقع در زمینه ماشین های اداری پاناسونیک به ویژه پرینترهای پاناسونیک را دارا می باشد  این اصل را با تعریف و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی، پیشرفت در چارچوب استانداردهای زیست‌محیطی و استفاده از دانش، فناوری و تحقیق اعتلا بخشد.

فراهم کردن نیازهای مشتریان در هر زمینه تنها هدف شرکت پاناسونیک و نمایندگی های پاناسونیک می باشد .

نیروی انسانی مجرب  با ارزش‌ترین سرمایه این نمایندگی پاناسونیک  و عامل توسعه آن است. نمایندگی پاناسونیک می کشود ، حفاظت از این سرمایه و رشد آن را در بستر آموزش و یادگیری مداوم ممکن سازد.

چشم انداز و ماموریت

شرکت پاناسونیک به عنوان یک تولید کننده محصولات پاناسونیک با تمرکز بر تنوع محصولات، مشتری و زنجیره ی تامین خود، تعریف جدیدی از مشتری مداری ارائه کرده و مرزهای کیفیت را گسترش می دهیم شرکت پاناسونیک با ورود به بازار کشور درک صحیحی از محصولات با کیفیت در زمینه پرینترهای پاناسونیک و سایتر ماشین های اداری پاناسونیک را به کاربران نشان داده است ، به گونه ای که تا به حال در کشور و در این صنعت تجربه نکرده اند، نمایندگی پاناسونیک تضمین می کند برای رسانده خدمات و محصولات با کیفیت صمیمانه و صادقانه با کاربران برخورد کند تا بتواند اطمینان آنها را بدست اورد

ارزش های بنیادین

اخلاقیات: برای نمایندگی پاناسونیک  اخلاقیات نقطه ی شروع و آغاز کارهاست و تمام ارزش کار خود را در حفظ و تکیه بر آن ها میبینیم. رفتار مسئولانه، عمل به قول ها و تعهدات، مسئولیت های اجتماعی و شفافیت در فعالیت ها، برای ما اهدافی نیستند که بخواهیم به آن ها برسیم، بلکه این ها هویت وجودی ما و انگیزه ی انجام کار هستند.

تکیه بر بهترین تیم: نمایندگی پاناسونیک اعتقاد دارد که نیروهای انسانی مجرب و خوش اخلاق و تحصیلکرده باعث پیشرفت شرکت می شود . بنابراین از بهترین نیروهای کاری و متخصصین آموزش دیده در شرکت پاناسونیک  در نمایندگی پاناسونیک استفاده می نماید 

توسعه پایدار: شرکت پاناسونیک  با نگاهی آینده نگر و تعهد به جامعه و نسل های آینده همواره به بهترین راه پیشرفت در چارچوب استانداردهای زیست محیطی و اجتماعی و مصرف بهینه و بجا از منابع موجود فکر کرده و پایداری رشد خود را در گذر کردن از مرزهای زمان و ارائه خدماتی پایدار و قابل استفاده برای نسل های آتی می بینیم.

خلق ارزش برای مشتری:  نمایندگی کانن معتقد است که پایه و اساس شرکت خدمت رسانی به مشتری است . لذا بهترین و با کیفیت ترین  خدمات را به مشتریان خود ارایه می دهد

 

دستگاه دورنگار پاناسونیک :

 

دستگاه دورنگار و یا فاکس پاناسونیک، یکی دیگر از دستگاه هایی است که لازم می دانیم در تاریخچه ماشین های اداری پاناسونیک به آن بپردازیم. دورنگار، نمابر ،پست تصویری یا فکس، یکی از ماشین های اداری است که تصویری از یک یا چند صفحه را به دستگاه فکسی در محلی دیگر ارسال می کند. این دستگاه، همچنین تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های فکس دیگر را نیز چاپ می کند. دستگاه دورنگار فرستنده ی تصویر، الگوی نقاط روشن و تاریک مدرک را به سیگنال الکتریکی تبدیل کرده و با استفاده از شبکه ی تلفن، به دستگاه گیرنده ارسال می نماید.

بعضی از دورنگارهای پاناسونیک ، مجهز به یکی گوشی تلفن هم هستند که امکان مکالمه با فردی که با دورنگار دیگر کار میکند را فراهم می سازد. البته در این میان نمی توان پرینترهای چندکاره پاناسونیک را نیز نادیده گرفت. پرینترهای پاناسونک جزو قدیمی ترین پرینترهای ساخته شده می باشد. که در طول زمان پیشرفت چشمگیری در تولیدات پرینترهای پاناسونیک شکل گرفته است. مدیریت نمایندگی پاناسونیک همواره در جهت کسب رضایت مشتریان تلاش کرده است؛ در همین راستا خدمات انجام شده در این مرکز دارای گارانتی می باشد. شما کاربران عزیز می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در محصولات و ماشین های اداری پاناسونیک خود، به این نمایندگی مراجعه نمایید؛ و در صورت بروز هرگونه مشکل در محصولات پاناسونیک به واحد تعمیرات پاناسونیک مراجعه نمایید.

 

پرینترهای لیزری پاناسونیک

شرکت پاناسونیک از جمله تولید کنندگانی است که پرینترهای لیزری پاناسونیک را به صورت تخصصی تولید و روانه بازار میکند. این برند محبوب که در سایر تولیدات خود نیز جزو بهترین ها میباشد در این زمینه نیز جزو بهترین هاست.

شرکت پاناسونیک فقط پرینترهای لیزری پاناسونیک را تولید میکند  که این پرینترها ها به دو دسته پرینترهای تک کاره لیزری پاناسونیک و پرینترهای چند کاره پاناسونیک تقسیم میشوند.

همانطور که از اسم پرینتر تک کاره مشخص است این نوع از پرینترهای پاناسونیک فقط کار چاپ را انجام میدهد و برای اداراتی که به مدت زیاد و در تیراژ بالا کار چاپ انجام می دهند بسیار گزینه مناسبی است.

 

و اما پرینترهای چندکاره لیزری پاناسونیک که تمامی نیازهای شما را اعم از فکس، پرینت، کپی، اسکن و... را به راحتی  برطرف میکند و شما میتوانید با خیالی کاملا آسوده در محیط کار از پرینتر چندکاره لیزری پاناسونیک استفاده کنید.

 

 

پرینترهای پاناسونیک و نمایندگی پاناسونیک

 نمایندگی پرینترهای پاناسونیک

 

پاناسونیک از جمله برندهایی است که سالیان سال مهمان خانه های ما بوده و است. از جمله برندهای معروفی که تمامی محصولات آن توسط مشتریان و کاربران هموطن کاملا آشنا و مورد اعتماد است. ماشین های اداری پاناسونیک نیز از این امر مثتسنا نیست و در ایران بسیار مور توجه قرار گرفته است. و اما پرینترهای پاناسونیک و نمایندگی پرینرهای پاناسونیک

 

پرینترهای پاناسونیک ازآن دسته از ماشین های اداری است که هرچی بیشتر از آن کار بکشید باز هم مثل روز اول خواهد بود و اگر زمانی برای پرینر پاناسونیک شما مشکلی پیش آمد حتما با نمایندگی پرینترهای پاناسونیک تماس حاصل فرمایید زیرا تعمیر انواع پرینترهای پاناسونیک نیاز به تخصص ویژه دارد و تعمیر آن باید به دست متخصصین این حوزه باشد.

 

نمایندگی پرینترهای پناسونیک بعد از تعمیر پرینتر شما را به مدت 1 ما گارانتی میکند تا شما نسبت به تعمیر پرینتر خود آسوده خاطر باشید.

 

برای اطلاع از تمامی خدمات نمایندگی پاناسونیک با ما تماس بگیرید.

 

 

نمایندگی پرینترهای پاناسونیک

نام تجاری پاناسونیک در سال 1955 ایجاد شد و برای اولین بار به عنوان یک نام تجاری برای سخنرانان استفاده شد. این ترکیبی از کلمات "پان" و "صوت" است، صدا و معنای آوردن صدا، شرکت پاناسونیک را به جهان معرفی کرد.

 

که از سال 2008، آن را به عنوان نام تجاری شرکت، نمایندگی شرکت، محصولات و خدمات استفاده می کنند.

 

پاناسونیک پس از 100 سال تاسیس آن را مشخص کرد.

 

تاریخ شرکت پاناسونیک به 7 مارس 1918 باز می گردد، زمانی که ماتسوشیتا کارخانه های ساختمانی خانه های الکتریکی را توسط سه نفر ایجاد کرد: موسسه Konosuke Matsushita، همسرش مومنو و برادر کوچکش توشیو ایو، که بعدها به ایجاد SANYO Electric ادامه دادند. با ماموریت کمک به بهبود زندگی مردم و کمک به پیشرفت جامعه، پاناسونیک در طول سال ها به یک نهاد درگیر در عرصه گسترده ای از کسب و کار در مرحله جهانی تکامل یافته است.

 

پاناسونیک در این سالهای به واسطه تولیدات خود و محصولاتی که تولید کرده جزو برندهای بسیار مطرح جهان است. از جمله مهمترین آن پرینترهای پاناسونیک است که از زمان تولید آن تا به امروز جزو پرفروش ترین و با کیفیت ترین پرینترها در عرصه چاپ است. از همین رو نمایندگی پاناسونیک برای بهبود ارائه خدمات به دارندگان پرینترهای پاناسونیک از هیچ تلاشی فروگذار نبوده است.

 

 نمایندگی پرینترهای پاناسونیک

 

پرینترهای پاناسونیک ازآن دسته از ماشین های اداری است که هرچی بیشتر از آن کار بکشید باز هم مثل روز اول خواهد بود و اگر زمانی برای پرینر پاناسونیک شما مشکلی پیش آمد حتما با نمایندگی پرینترهای پاناسونیک تماس حاصل فرمایید زیرا تعمیر پرینترهای پاناسونیک نیاز به تخصص ویژه دارد و تعمیر آن باید به دست متخصصین این حوزه باشد.

 

نمایندگی پرینترهای پناسونیک بعد از تعمیر پرینتر شما را به مدت 1 ما گارانتی میکند تا شما نسبت به تعمیر پرینتر خود آسوده خاطر باشید.

 

برای اطلاع از تمامی خدمات نمایندگی پاناسونیک با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

هزینه تعمیر پرینتر PANASONIC چقدر می شود؟

 

تعمیرات پرینترهای پاناسونیک با توجه به نوع پرینتر پاناسونیک و مشکل پرینتر قیمت متفاوتی دارد. بعد از مراجعه و یا ارسال پرینتر توسط شما به نمایندگی پرینترهای پاناسونیک می توانید به راحتی از قیمت آن و هزینه ای که باید پرداخت کنید مطلع شوید.

 

آیا می توانم بجای تعمیر پرینتر پاناسونیک خود آن را با یک پرینتر پاناسونیک دیگر جایگزین کنم؟

 

در اغلب موارد، تعمیر یک پرینتر پاناسونیک کمتر از جایگزینی هزینه خواهد داشت. ما هرگز توصیه نمی کنیم که پرینتری را تعمیر کنیم، در صورتی که هزینه تعمیر بیش از ارزش خرید یک پرینتر برسد.  به همین منظور نمایندگی پرینترهای پاناسونیک خود را موظف میداند تا بهترین ها را به شما پیشنهاد کند.

 

مدت زمان پاسخ شما برای تعمیرات PANASONIC PRINTER چقدر است؟

 

میانگین زمان پاسخ ما برای تعمیر پرینترپاناسونیک 1 روز است که بعد ازبررسی اولیه و عیب یابی به همراه میزان هزینه تعمیر به اطلاع دارنده پریتر پاناسونیک میرسد.

 

آیا تکنسین پرینتر پاناسونیک باید قطعات مورد نیاز برای تعمیر چاپگر را داشته باشد؟

 

این مهمترین و اصلی ترین نکته در بخش تعمیرات نمایندگی پرینترهای پاناسونیک است زیرا بدون داشتن قطعات لازم تعمیر پرینتر ممکن نخواهد بود.

 

چه خدمات دیگری توسط نمایندگی تعمیرات پرینترهای پاناسونیک ارائه می شود؟

 

گروه تعمیرات پرینترهای پاناسونیک یکی از منابع شما برای چاپگرهای همه کاره است! خدمات ما عبارتند از: تعمیرات چاپگر، راه حل های مدیریت چاپی، چاپگرهای جدید، کارتریج، کارتریج جوهر و تونر و خدمات بازیافت است.

 

 

چرا پرینترهای چند کاره پاناسونیک بهترین انتخاب برای دفتر کار شما هستند؟

از بارزترین ویژگی ها در پرینترهای چندکاره پاناسونیک میتوان به طراحی آن اشاره کرد که ابعاد و اندازه آنها برای هر مکانی مناسب هستند. محفظه ی کاغذ آن کاغذهایی حداکثر با اندازه ی A4 را می تواند در خود جای دهد. رزولوشن مناسب در هنگام استفاده از اسکنر پاناسونیک در پرینترهای چند کاره. اسکنر موجود در پینترهای چندکاره پاناسونیک به طورمعمول چهار حالت دارند. شما می توانید در هر کدام از حالت به صورت مجزا رزولوشن، اندازه کاغذ، روشنایی، کنتراست، حالت رنگ (رنگی یا سیاه سفید) و نوع فایل (JPG، PDF، TIFF و BMP) را تنظیم کنید. پس از این که عملیات اسکن با استفاده از یک حالت انجام شد، تصویر اسکن شده در یک محل مشخص ذخیره شده و یا به صورت خودکار در یک برنامه ی OCR نصب شده بر روی کامپیوترتان باز می شود و یا به یک ایمیل جدید ضمیمه می شود. در پرینترهای پاناسونیک که چند منظوره هستند شما میتوانید در حالت کپی کنتراست، سایز کپی (A4، نامه، B5)، ساده سازی (حداکثر تا 25 درصد)، زوم (حدامثر تا 400 درصد) و طرح صفحه را تنظیم کنید. و یکی از بارزترین و مهمترین ویژگی های که این پرینتر چندکاره پاناسونیک در حالت کپی دارد این است که شما میتوانید یک صفحه را در 2 یا 4 صفحه چاپ کنید، یا تا 8 صفحه را در یک صفحه جای دهید، پشت و روی یک کارت ویزیت را در یک برگه بدون نیاز به در آوردن و وارد کردن مجدد کاغذ در دستگاه چاپ کنید.

 

به واسطه تمامی ویژگی ها ذکر شد پرینترهای پاناسونیک همواره جزو محبوب ترین پرینترها بوده و نمایندگی پرینترهای پاناسونیک افتخار آن را دارد تا تمامی خدمات مربوط به پرینترهای پاناسونیک اعم از فروش و خدمات پس از فروش را به کابران ماشین های اداری پاناسونیک ارائه دهد.

 

پرینتر چیست؟

 چاپگر یک دستگاه است که متن و گرافیک خروجی را از یک رایانه دریافت می کند و اطلاعات را به کاغذ منتقل می کند وشما میتوانید اطلاعات خود را به صورت یک نسخه چاپی دریافت کنید. چاپگرها در اندازه، سرعت، پیچیدگی و هزینه متفاوت هستند. به طور کلی پرینتر گران تر برای چاپ رنگی با وضوح بالا استفاده می شود. البته باید خاطر نشان کرد که در عرصه تولید ماشین های اداری در جهان پاناسونیک جزو بهترین ها می باشد.

از ویژگی های اصلی که در پرینترهای پاناسونیک بسیار مهم هستند میتوان به چندین نکته اشاره کرد که به مختصر به آن پرداخته ایم:

رنگ: رنگ برای کاربرانی که نیاز به چاپ صفحات برای ارائه ها پروژه، نقشه ها و صفحاتی که رنگ آن بخشی از اطلاعات است، اهمیت دارد. پرینترهای رنگی پاناسونیک علاوه بر چاپ رنگ های مختلف می توانند برای چاپ سیاه و سفید به تنهایی تنظیم شوند. چاپگرهای رنگی برای کارکردن گرانتر هستند، زیرا آنها از دو کارتریج جوهر (یک رنگ و یک جوهر سیاه) استفاده می کنند که بعد از چاپ تعداد مشخصی از صفحات باید جایگزین شوند. کاربرانی که نیاز خاصی به رنگ ندارند و تعداد بالایی از صفحات را در روز چاپ می کنند بهتر است از چاپگر تک رنگ سیاه و سفید پاناسونیک استفاده کنند.

 

رزولوشن: رزولوشن چاپگر (وضوح متن و تصاویر بر روی کاغذ) معمولا در نقطه در اینچ (dpi) اندازه گیری می شود. اکثر چاپگرهای ارزان قیمت در مدل های مختلف از جمله پرینترهای پاناسونیک حداقل با 600 نقطه در اینچ، چاپ قابل قبولی ارائه می کنند.

 

سرعت: اگر شما چاپ زیادی انجام دهید، سرعت چاپگر مهم می شود. چاپگرهای ارزان قیمت تنها در حدود 3 تا 6 ورق در دقیقه چاپ می کنند. چاپ رنگی کندتر است. چاپگرهای گرانقیمت بسیار سریعتر هستند.

 

حافظه: اکثر چاپگرها دارای مقدار کمی حافظه (به عنوان مثال یک مگابایت) هستند که توسط کاربر می توانند گسترش دهند. داشتن بیش از مقدار حداقل حافظه مفید است و سریعتر در هنگام چاپ صفحات با تصاویر بزرگ یا جداول با خطوط اطراف آنها (که چاپگر به عنوان یک تصویر بزرگ رفتار می کند).

 

زبان های پرینترهای پاناسونیک

 

زبان های پرینر دستورات را از کامپیوتر به چاپگر می دهند تا به چاپگر نحوه فرمت کردن سند چاپ شده را بیاموزند. این فرمان ها اندازه فونت، گرافیک، فشرده سازی داده ها ارسال شده به چاپگر، رنگ و غیره را مدیریت می کنند. دو زبان پرینتر محبوب ترین Language Controls Postscript و Printer است.

Postscript یک زبان چاپگر است که از عبارات انگلیسی و برنامه های برنامه نویسی برای توصیف ظاهر یک صفحه چاپ شده به چاپگر استفاده می کند. این زبان چاپگر توسط Adobe در سال 1985 ساخته شد. این ویژگی های جدیدی نظیر فونت های طرح ریزی شده و گرافیک برداری را معرفی کرد. در حال حاضر، چاپگرها از کارخانه با پشتیبانی یا پشتیبانی Postscript پشتیبانی می کنند. Postscript به چاپگرها محدود نیست. این می تواند با هر وسیله ای که یک تصویر را با استفاده از نقاط مانند صفحه نمایش، ضبط کننده اسلاید و تنظیم کننده های تصویر ایجاد می کند استفاده شود.

 

 

تعمیرات پرینترهای پاناسونیک

 

پرینترهای پاناسونیک جزو برندهای محبوب بین کاربران ماشین های اداری در ایران می باشد زیرا پرینترهای پاناسونیک در کنار کیفیت بالایی که ارائه می دهد مقرون به صرفه نیز هست و همچنین باعث کاهش مصرف انرژی نیز می شود. با توجه به استقبال زیاد از این برند و پرینترهای پاناسونیک، نیازمند آن است که  تعمیرات و سرویس آن ها حتما زیر نظر متخصصین این عرصه صورت گیرد. زیرا تعمیر پرینترهای پاناسونیک نیازمند آشنایی با قطعات و شناخت اجزای آن ها می باشد. تعمیرات پرینتر از جمله خدمات تخصصی در نمایندگی پاناسونیک است.

 

نمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک

 

از مهمترین ویژگی های نمایندگی پاناسونیک می توان به شعار مشتری مداری اشاره کرد احترام به مراجعین و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری کاربران پرینترهای پاناسونیک از جمله خدمات پس از فروش پاناسونیک میباشد. رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف‌پذیری در بخش تعمیرات  پاناسونیک و استفاده از متدهای روز، تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ی اطلاعات مورد نیاز جهت اطلاع از خدمات هریک از واحدهای نمایندگی پاناسونیک ، برای آنکه از خدمات نمایندگی پاناسونیک مطلع شوید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهران


نمایندگی پاناسونیک در تهران به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیر پرینترهای پاناسونیک یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر پاناسونیک در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد. نمایندگی پاناسونیک  با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در مرکز خدمات و پشتیبانی پاناسونیک  توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر پرینترهای پاناسونیک با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد. نمایندگی پاناسونیک به عنوان نماینده اصلی ومجاز ماشین های اداری پاناسونیک خود را موظف میداند تا خدمات پس از فروش محصولات پاناسونیک را به بهترین کل به شما کاربران محصولات پاناسونیک ارائه دهد.

 

راهنمایی لازم برای راه اندازی محصول خریداری شده، تعمیر و پشتیبانی لازم و پاسخگویی مستمر به تمامی سوالات ما از جمله مواردی است که نمایندگی پاناسونیک در بخش خدمات پس از فروش پاناسونیک خود را موظف به انجام آنها می داند.

 

نمایندگی پاناسونیک با هدف فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش محصولات و ماشین های اداری پاناسونیک تاسیس گردید. نمایندگی پاناسونیک در راستای همین هدف تا به امروز از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و برای تحقق اهداف خود همواره رو به جلو حرکت کرده است .

 

نمایندگی پاناسونیک مشتری مداری و جلب رضایت مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده است و با عنایت حق نیز تا کنون این مهم حاصل گشته است و مشتریان و کاربران محصولات پاناسونیک از نمایندگی پاناسونیک رضایت کامل را داشته اند.

 

صمیمیت: مشتری مداری، تعهد

 

اخلاق: اعتماد، شفافیّت

 

شایستگی: کیفیت ، نوآوری


نمایندگی پاناسونیک معتقد است که این کیفیت و شایستگی های کارکنانش است که ضامن موفقیت می باشد.


و اما نحوه ارائه خدمات در نمایندگی پاناسونیک


بعد ازتماس شما با نمایندگی پاناسونیک و ارسال دستگاه خود به نمایندگی. دستگاه شما مورد بررسی های لازم قرار می گیرد. پس از گذراندن این مراحل کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک طی گزارشی کامل شما را از تعداد قطعات معیوب، علت خرابی، حدود هزینه و حدود زمان تعمیر دستگاهتان مطلع خواهند کرد که با توجه به صلاح دید شما قطعات مربوطه تعمیر یا تعویض خواهند شد. درصورت تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی استفاده میگردد . دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 1ماه شامل گارانتی می باشد.

به منظور اطلاع از خدمات نمایندگی پاناسونیک با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.


حل مشکلات عدم چاپ در پرینترهای پاناسونیک

 پرینتر پاناسونیک من خوب چاپ نمیکند

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است پرینتر پاناسونیک شما چاپ نکند، بنابراین با اصول اولیه مانند چک کردن شروع کنید تا ببینید آیا یک پیام خطا یا هشدار دهنده در پرینتر شما وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که کاغذ در سینی (ها) وجود دارد، بررسی کنید که کارتریج جوهر یا تونر خالی نیست، کابل USB وصل شده است یا چاپگر به Wi-Fi متصل است.

و اگر پرینتر پاناسونیک شما یک چاپگر شبکه یا بی سیم است، به جای آن از یک کابل USB استفاده کنید. برخی از چاپگرهای Wi-Fi از لحاظ اتصال آنها غیر قابل اعتماد هستند. بنابراین از طریق کابل متصل و از آن استفاده کنید.

پرینتر پاناسونیک مناسب را انتخاب کنید.

گاهی اوقات دلیل اینکه  پرینترتان چاپ نمیکند این سات که شما برخی از نرم افزارهایی را که دارای چاپگر مجازی هستند نصب کرده اید و این نرم افزارها به عنوان پیشفرض برای چاپ تنظیم شده است. هنگامی که روی چاپ کلیک می کنید، با استفاده از این چاپگر مجازی، فایل به جای سند به چاپگر فیزیکی شما ارسال می شود.

برای بررسی این، پانل کنترل را از منوی شروع باز کنید. سپس به دستگاه ها و چاپگرها بروید، روی چاپگر صحیح راست کلیک کنید و روی آن را به عنوان پیشفرض تنظیم کنید. (در حالی که شما آنجا هستید، می توانید اطمینان حاصل کنید که وضعیت چاپگر به حالت Ready تنظیم شده است. اگر نه، این می تواند منبع مشکل باشد.)

مایکروسافت یک مشکل رفع خطای چاپ است که می تواند به شناسایی مشکلات کمک کند. روی دکمه Fix it کلیک کنید، برنامه را دانلود کرده و اجرا کنید، سپس مراحل را دنبال کنید.

شما همچنین می توانید کنترل پنل، دستگاه ها و چاپگر ها را باز کنید، روی نماد چاپگر راست کلیک کرده و عیب یابی را انتخاب کنید. این همیشه کمک نمی کند، اما ارزش تلاش دارد.

در نهایت اگر مشکل شما حل نشد میتوانید با نمایندگی پاناسونیک و شماره های درج شده در سایت پاناسونیک  تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک شما را در خصوص مشکل پیش آمده راهنمایی کنند. تعمیر پرینترهای پاناسونیک تخصص ما در نمایندگی پاناسونیک است.

 

نمایندگی اچ پی ضمن بهره گیری مناسب از همکاری کارکنان خود بخش های متعددی را ایجاد کرده تا در هر بخش خدمات به صورت تفکیک شده انجام پذیرد به عنوان مثال در بخش فروش نمایندگی اچ پی کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص انتخاب بهترین محصول با توجه با نیاز شما هستند .

شما می توانید با شماره های درج شده در سایت اچ پی تماس حاصل فرمایید تا بهترین مشاوره به شما ارائه شود .

شرکت پاناسونیک و نمایندگی پاناسونیک

 پاناسونیک (Panasonicku) نام تجاری اصلی شرکت تولید کننده الکترونیک ژاپنی شرکت پاناسونیک است. این شرکت طیف گسترده ای از محصولات تحت نام تجاری در سراسر جهان را از جمله تلویزیون های پلاسما و ال سی دی، ضبط کننده های دی وی دی و دیسک های Blu-ray و پخش کننده ها، دوربین های فیلمبرداری، تلفن، جارو برقی، اجاق های مایکروویو، تراشه، پروژکتور، دوربین های دیجیتال، باتری، (تحت نام تجاری Toughbook)، دستگاه پخش سی دی و تجهیزات استریو خانگی، دستگاه های فکس، اسکنرها، چاپگرها، تابلوهای الکترونیکی، قطعات الکترونیکی و نیمه هادی ها.

این نام تجاری از شعار بازاریابی "یک زندگی بهتر، یک جهان بهتر" استفاده می کند.

نام تجاری پاناسونیک توسط Matsushita در سال 1955 برای منطقه آمریکایی ایجاد شده بود، زیرا نام تجاری ملی که نام تجاری اصلی آن در بازار داخلی ژاپن بود، قبلا توسط دیگران ثبت شده است. نام تجاری پاناسونیک از عناصر "پان" - به معنی "همه" و "صوتی" - به معنی "صدا" - به دلیل آن بود که برای تجهیزات صوتی برای اولین بار استفاده شد. پاناسونیک اولین دستگاه نان را نیز فروخت.

در تاریخ 10 ژانویه 2008، Matsushita اعلام کرد که قصد دارد نام شرکت را به شرکت پاناسونیک تغییر دهد. پیشنهاد تغییر نام شرکت در جلسه سالانه سهامداران شرکت در 26 ژوئن تایید شد و این نام از تاریخ 1 اکتوبر 2008 به تصویب رسید. به طور موازی نام تجاری "National" که توسط شرکت ژاپن برای غیر صوتی استفاده شده بود / محصولات بصری (عمدتا لوازم خانگی)، تا مارس 2010 با نام تجاری پاناسونیک کنار گذاشته شد.

پاناسونیک از جمله شرکت های تولید کننده ماشین های اداری در جهان است که پرینترها و فکس های آن در تمامی بخش ها و ادارات مورد استفاده قرار میگیرد. پاناسونیک از جمله برندهای قابل  اعتمادی است که ماشین های اداری آن به خوبی از عهده همه کارها برمی آید و شما با داشتن پرینترهای پاناسونیک می توانید با خیالی آسوده به تمامی امور اداری خود برسید.

نمایندگی پاناسونیک در ایران و در تهران آماده ارائه کلیه خدمات پس از فروش ماشین های اداری پناسونیک میباشد. شما میتوانید با تماس با نمایندگی پاناسونیک به راحتی از مشاوره رایگان در خصوص مشکلات فنی پرینتر پاناسونیک و یا در خصوص خرید پرینترهای پاناسونیک بهرمند شوید.

دانلود درایور دستگاه های اچ پی
Charisma En

تماس با نمایندگی پاناسونیک